Spotkali się w pół drogi

Kandydaci z okręgu nr 3 Koalicji Samorządowej OK Samorząd zaprezentowali się w Świdwinie. Ze względu na to, że to najbardziej rozciągnięty okręg wyborczy w całym województwie – sięga od Wałcza i Choszczna na południu, aż po Kołobrzeg nad morzem, kandydaci spotkali się pośrodku drogi, czyli właśnie w Świdwinie.

W spotkaniu uczestniczył Piotr Krzystek Prezydent Szczecina, lider Koalicji Samorządowej w województwie zachodniopomorskim i jednocześnie wiceprzewodniczący krajowej Koalicji Samorządowej. Komitet Wyborczy Koalicja Samorządowa OK Samorząd wystawia w okręgu nr 3 pełną listę. Jak mówili kandydaci podczas prezentacji siłą tej listy jest to, że reprezentują wszystkie części tego rozległego okręgu. Listę otwiera, Ireneusz Jung z Choszczna. Numer 2 to Tomasz Graj z Kołobrzegu. Na trzecim miejscu startuje kandydatka z powiatu Drawskiego, Katarzyna Bondaruk. Z kolei Świdwin reprezentować będą Marek Knut jako nr 5 oraz Paulina Witkowska-Czarnecka z numerem 7. Z pozycji 5 kandyduje Anna Wójcik z powiatu kołobrzeskiego, a listę zamyka z nr 7 Tomasz Berndt z Wałcza.

Tą prezentacją Koalicja Samorządowa zamyka kolejny okręg wyborczy w województwie zachodniopomorskim. Znamy już kandydatów z okręgu nr 1 Police – Szczecin, gdzie jedynką jest doktor Magda Wiśniewska. Listę przygotował też okręg nr 2 Świnoujście – Goleniów – Nowogard, z którego z numerem 1 startuje Łukasz Mituła.  Za nami także prezentacja okręgu nr 5 Stargard – Ińsko - Pyrzyce – Gryfino – Myślibórz – Chojna – Dębno, który ma dwóch liderów - nr 1 ze Stargardu Marcin Przepióra, obecny radny Sejmiku oraz nr 2 Olgierd Kustosz – aktualnie członek zarządu województwa.

Wszystkich kandydatów z listy KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd zobaczysz na https://koalicjasamorzadowa.pl/kandydaci